»Живий зошит»
»Живий зошит»
»Живий зошит»
»Живий зошит»
»Живий зошит»
»Живий зошит»
»Живий зошит»
»Живий зошит»
»Живий зошит»
»Живий зошит»

Номер объявления 253349

Описание

ем

Просмотров:35

Шкільний зошит може стати не тільки приналежністю для письма і записів конспектів, але завдяки цифровим технологіям засобом розваги. ніхто не буде сперечатися наскільки важлива в шкільному зошиті обкладинка. »Живий зошит» виконан з щільного та якісного картону, прицьому з яскравими незвичайними картинками, які можуть стати об'ємної анімац ю на екрані смартфона відразу ж привернуть увагу вашої дитини.
Для того щоб «анімувати» картинку вам необхідно просто завантажити безкоштовний додаток
з Android Marketa для планшетів і смартфонів на базі Andriod або App Store для айфонів і айпедів, відповідно. після установки програми, включитися камера вашого телефона і на кромки екрану ви знайдете шторку, яку потрібно «потягнути« вниз і, слідуючи підказкам на екрані активувати додаток. Легким дотиком пальця виберіть картинку в додатку аналогічної тій картинці, що і на обкладинці зошитa. Вибравши картинку на екрані, торкніться пальцем, щоб почати процес активац потрібного ефекту. Важливо пам'ятати, в цей момент ваш смартфон або планшет повинен бути підключений до інтернету. після скачування картинки, натисніть кнопку «оживити». Наведіть камеру смартфона або планшета на обкладинку «живого зошита» і герой картинки повинен ожити!

Цена:

9грн.

Город:

Днепропетровск

Сергей

все объявления автора (5)

Тел:

https://youtu.be/bl-iAoJw8xg

Дополнительная информация
Цена договорная По всем вопросам касательно этого объявления, звоните по номеру
Отзывы

Отзывы клиентов по этому объявлению отсутствуют.

Мы будем Вам очень признательны если Вы оставите первый.

Оставить отзыв

Написать автору

Некоторые авторы предпочитают контактировать через email.

Здесь Вы можете написать им. Написать автору
Похожие объявления

© 2001-2019 Желтые страницы Днепра (Днепропетровска) и Днепропетровской области - Бесплатные объявления Днепра (Днепропетровска) и Днепропетровской области в 24 областях Украины и АР Крым. Все права защищены.

Использование сайта, в том числе подача объявлений, означает согласие с пользовательским соглашением.

Эта доска объявлений уже 15 лет работает на оборудовании заказанном на сайте Серверы Украины

Желтые страницы Днепра (Днепропетровска) и Днепропетровской области - Бесплатные объявления Днепра (Днепропетровска) и Днепропетровской области