Регистрация Войти
Вход на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Американські біологи показали перекидання снігових кіз по повітрю

Американські біологи показали перекидання снігових кіз по повітрю

27-12-2015, 11:02
Просмотров: 446
Комментариев: 0
Предыдущее видео из этой категории

У США представили відео операції по перекиданню снігових кіз від однієї популяції до іншої за допомогою вертольота.

Як передає Лента.ру, снігових кіз вперше розмістили в штаті Юта в 1967 році. Співробітники місцевого агентства з охорони навколишнього середовища зобов'язані підтримувати всю популяцію, розсіяну по штату, в здоровому стані. Для цього їм доводиться періодично перекидати десятки особин з груп, які страждають від перенаселеності.

Снігові кози можуть дуже швидко переміщатися по пересіченій місцевості, через що зловити їх на скелях і кручах практично неможливо. Тварин ловлять, "вистрілюючи" в них з пневматичної зброї сітками.

Коли кози знерухомлені, біологи висаджуються з вертольота. Тваринам зав'язують очі, щоб заспокоїти їх без застосування транквілізаторів, оглядають, беруть аналіз крові і одягають їм радіо-нашийники. Коз перевозять в ящиках до нового місця проживання і випускають на волю.

У кіз дуже розвинений інстинкт повернення додому, через що біологи змушені перекидати якнайдалі від вихідного місця проживання, на інший край штату (на відстань 400 кілометрів) - інакше вони можуть повернутися.


Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.