Регистрация Войти
Вход на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Які є варіанти розміну житла

Які є варіанти розміну житла

30-12-2014, 13:22
Просмотров: 1517
Комментариев: 0
Предыдущее видео из этой категории

Мена або обмін?

Вирішення цієї проблеми в першу чергу залежить від статусу житла і, відповідно, угоди. Якщо квартира неприватизована, то максимум на що Ви можете розраховувати, це така ж квартира в подібному будинку, але іншому районі. Перевагою такої угоди є те, що для її проведення з Вас не може стягуватися доплата, тобто обмін є рівноцінним. У разі ж якщо квартира приватизована, Ви можете обміняти будь-який об'єкт нерухомості на той, який здасться Вам більш зручним або вигідним.

варіанти обміну

Варіантів обміну приватизованої квартири дуже багато. Все залежить від ринкової вартості квартири і від суми доплати, яку Ви готові внести або отримати. Варіанти обміну житла з Вашої доплатою наступні: обмін однокімнатної квартири на двокімнатну з доплатою; обмін кімнати на квартиру, обмін двокімнатної квартири на трикімнатну з доплатою, обмін квартири в старому будинку на новобудову та багато інших.

сума доплати

Як правило, сума доплати складається з ринкової вартості квартир, що підлягають обміну, тобто, чим вища ціна Вашої квартири, тим менше доведеться доплачувати. Для того, щоб ринкова вартість Вашого житла зросла, потрібно знати, що ціна залежить не тільки від кількості квадратні метрів, але і від:

Свіжості ремонту;
Стану будинку;
Віку будинку;
Розвиненої інфраструктури району;
Наявності поруч трас, магістралей, аеропорту, залізничних колій;
Стану комунікацій;
Стану двору;
І багатьох інших факторів.


При проведенні оцінки квартири потрібно розуміти, що звернення до фахівця необхідно, насамперед, для Вас самих, тому що тільки фахівець може встановити реальну вартість квартири з урахуванням сучасний реалій ринку нерухомості. Намагаючись оцінити вартість самостійно, Ви ризикуєте сильно затягнути процес обміну у зв'язку з невиправдано високою вартістю житла або ж навпаки «продешевити» і власними руками повели доплату при здійсненні обміну.
Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.