Регистрация Войти
Вход на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » Отримання доходу від купленої нерухомості

Отримання доходу від купленої нерухомості

30-12-2014, 13:17
Просмотров: 1476
Комментариев: 0
Предыдущее видео из этой категории

У період нестабільного розвитку економіки, глобальних світових потрясінь і чисто побутових неприємностей люди завжди намагаються зберегти те, що заробили чесним і не дуже працею. Незважаючи на запевнення можновладців, більшість населення не дуже-то вірить в стійкість національних валют і збереження своїх заощаджень.

Інфляція - процес, що набирає обертів у всьому світі і дуже давно. Якщо ми порівняємо ціни початку минулого століття в такий, на наш погляд, благополучній Америці і вартість тих же товарів в наш час, то побачимо, наскільки вони виросли. Ціни піднімаються, гроші дешевшають. Процес цілком закономірний. І цим пояснюється розумне бажання людей вкласти свої гроші в нерухомість. Щоб не тільки зберегти їх, але і по можливості примножити.

Давно відомо, що покупка квартири в новобудові - житло і інвестиція. Причому дуже і дуже прибуткова. По-перше, чим раніше на стадії будівництва ви захочете придбати квартиру, тим дешевше вона вам обійдеться. Продати її можна буде набагато дорожче, ніж купили. По-друге, не продаючи нерухомість, можна перетворити її в постійне джерело оренди. Як? Правильно - здаючи в оренду.

Ціни на снимаемое житло також постійно зростають, особливо в Києві. Щороку в столицю приїжджають нові жителі. Яким потрібно десь жити. Тому знайти квартиру, яку можна було б зняти, для приїжджого не так-то просто. Звичайно, пропозиція з- море, але більшість з них зовсім не так прекрасно, як запевняють подавці оголошень.

Той же, хто, навпаки, прагне заробити на здачі свого приміщення в оренду, теж зацікавлений в отриманні прибутку. І прибули максимально великий. Звичайно, можна придбати і халупу і здавати її трудовим мігрантам, але отримувати ви буде дуже небагато, та й квартира дуже швидко прийде в занепад, так що перестане становити велику цінність.

Купуючи ж упорядковане житло в новому будинку можна розраховувати на отримання стабільного та високого доходу від здачі її в оренду. По-перше, таке житло спочатку буде коштувати на порядок вище. По-друге, контингент тих, хто їм зацікавиться, буде являти собою соціально більш високу прошарок суспільства, що не тільки подарує господареві квартири більший дохід, але і принесе йому душевний спокій.

Якщо все з самого початку зробити правильно, то можна легко і швидко перетворити своє вкладення капіталу - придбану нерухомість - на засіб поповнення цього капіталу без особливих турбот. І тоді власнику квартири, що здається ніяка інфляція не буде страшна. Навряд чи житло істотно подешевшає в найближчі два десятки років, а значить, інвестиція в нерухомість - рішення абсолютно вірне.
Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.