Регистрация Войти
Вход на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» » У Тихому океані знайшли новий вид акул

У Тихому океані знайшли новий вид акул

27-12-2015, 11:06
Просмотров: 1065
Комментариев: 0
Предыдущее видео из этой категории

У Тихому океані біля берегів Мексики знайшли незвичайну світиться акулу чорного кольору. Про це йдеться в статті, опублікованій в Journal of the Ocean Science Foundation.

Океанолог Вікторія Васкез з Центру вивчення тихоокеанських акул у Мосс-Лендінзі з колегами відкрили дуже незвичайний вид світяться акул, яка живе біля берегів Мезоамерики.

На глибині близько 1500 метрів океанологи спіймали восьмій особин раніше невідомої акули незвичайного для таких глибин вугільно-чорного кольору.

Вивчення анатомії цієї акули показало, що її шкіра була покрита виробляти світло клітинами фотофорами.

Вчені припустили, що ця акула відноситься до роду чорних колючих акул, чия довжина рідко перевищує 50 сантиметрів.

Найближчими її родичами є атлантичні нічні акули, що володіють схожою здатністю до світінню, хоча вони коричневого кольору.

Новий вид акул, що став першим відкритим представником нічних акул в Тихому океані, отримав ім'я Etmopterus benchleyi, на честь Пітера Бенчлі, автора роману "Щелепи" і відомого океанолога-любителя і захисника видового різноманіття акул.

Поки вчені не знають, навіщо їй потрібна підсвічування, але вони припускають, що подібний прийом дозволяє акулі ставати невидимою для інших риб, які дивляться на неї "знизу".
Рейтинг статьи:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.