Регистрация Войти
Вход на сайт
Качественные бесплатные шаблоны dle скачать с сайта
» Чотири весілля
Чотири весілля
Программа 4 весілля (Четыре свадьбы) – увлекательное свадебное реалити-шоу, в котором четыре абсолютно настоящие невесты стремятся превзойти друг друга в организации торжества, свадебного наряда и мужества избранника. От того, насколько это действо будет продуманным и просчитанным, зависят шансы на победу. Каждая из девушек имеет по 25 баллов в кармане, чтобы объективно оценить свадьбы конкуренток. В результате подсчета баллов, самая находчивая и сообразительная пара, которая набрала наибольшее их количество, отправляется в романтическое путешествие.

Цей день кожна дівчина хоче провести так, щоб він запам'ятався на всі подальші роки. Весілля – це історія кохання, а "Чотири весілля" - нове ріаліті-шоу каналу 1+1 про жіночий характер.

Чотири абсолютно справжні наречені, які погодилися взяти участь у змаганні за чарівну весільну подорож, прагнуть перевершити одна одну у ефектності шлюбної церемонії, оригінальності сукні та мужності обранця. Звісно, кожна із чотирьох переконана, що її весілля – ідеальне. Усі вони по черзі одружуються та запрошують трьох конкуренток на своє свято. Ті – оцінюють кожну дрібничку так прискіпливо, як не здатна жодна свекруха, та виставляють бали за кількома критеріями.

У підсумку – та із чотирьох, яка отримала найвищі бали, відправляється у казкову подорож.

А для решти розпочинається найцікавіше, оскільки вони отримують можливість дізнатися, що ж дівчата сказали про її свято. Отут і розкривається справжній жіночий характер.

Напечатать